Adres

Locatie Zutphen
Isendoornstraat 3
7201 NJ ZUTPHEN

Locatie Eligant Buiten
Nieuwstad 49
7251 AG Vorden

Schoolleiding


Arnold van Gessel
rector
rector@eligant.nl

ONDERBOUW
(leerjaar 1 en 2)

Marieke van Loo
teamleider leerjaar 1
marieke.vanloo@eligant.nl

Sjors van der Heiden
teamleider leerjaar 2
sjors.vanderheiden@eligant.nl

Elise Altena
onderwijscoördinator
elise.altena@eligant.nl 


MIDDENBOUW
(leerjaar 3 en 4)

Stieneke Lodeweges
teamleider
stieneke.lodeweges@eligant.nl

Ewout Dokman
teamleider
ewout.dokman@eligant.nl

Gerco Wittebrood
onderwijscoördinator
gerco.wittebrood@eligant.nl

Meer informatie

Houd onze website in de
gaten en mail of bel naar
het leerlingencentrum.

0575 59 09 40 

Onderbouw
(leerjaar 1 en 2)
onderbouw@eligant.nl

Middenbouw
(leerjaar 3 en 4)
middenbouw@eligant.nl

Ziek, afwezig of direct contact?

Bel tussen 08:00 en 16:00 met het leerlingencentrum
op 0575 59 09 40

l

Administratie (e-mailwijziging, adreswijziging)
administratie@eligant.nl

Eligant Buiten Marijn Sieben
buiten@eligant.nl

Taalcoach Gerdien Keita
gerdien.keita@eligant.nl

s

Moet mijn kind thuisblijven?

In het schema hieronder kunnen jullie bekijken in welk geval je thuisblijft. Volg de stappen in het schema en licht ons (bij thuisblijven) in door naar het Leerlingencentrum te bellen. 

Het kan dat er andere redenen zijn waarom een leerling niet naar school kan (bijvoorbeeld een kwetsbare ouder). Neem in dat geval zo spoedig mogelijk contact op met de teamleider.

Alle informatie over de coronamaatregelen vinden jullie hier.
Op de site van de Rijksoverheid vinden jullie vaak gestelde vragen en antwoorden.

;