Ons team

Met dit team verzorgen wij elke dag de lessen op het Eligant Lyceum. We starten elke dag, net als onze leerlingen, met een dagstart. Zo zorgen we er samen voor dat ook onze medewerkers gezien worden en dat we elkaar helpen als dat nodig is. Flexibel, vakkundig en enthousiast, dat is Team Eligant!

We stellen je graag even voor aan onze collega’s:

Bewegingsonderwijs

Teun van Loon
Teun van Loon
Lidwien Schellekens
Lidwien Schellekens
Hiele van Valburg
Hiele van Valburg
Sanne Poesse
Sanne Poesse
Daan Boonman
Daan Boonman
Ewout Dokman
Ewout Dokman
Dave Suurs
Dave Suurs
Fedde Pruiksma
Fedde Pruiksma

Engels

Maayke Wentink
Maayke Wentink
Marjanneke Korenhof
Marjanneke Korenhof
Corrie van Heel
Corrie van Heel
Aylin Gulbeden
Aylin Gulbeden
Donna Groothedde
Donna Groothedde
Anke van der Schalie
Anke van der Schalie

Frans

Nicolien van der Werf
Nicolien van der Werf
Sophie Verneau
Sophie Verneau
Lianne Klein Gunnewiek
Lianne Klein Gunnewiek
Emre Kesoglu
Emre Kesoglu
Jannette Meijer
Jannette Meijer

Wiskunde

Lidwien Schellekens
Lidwien Schellekens
Merel Schouten
Merel Schouten
Lynn van Aken
Lynn van Aken
Jeroen Hobert
Jeroen Hobert
Merijn Roddeman
Merijn Roddeman
Mehmet Zeytcioglu
Mehmet Zeytcioglu
Roel Mazure
Roel Mazure

Duits

Annemiek ter Maat
Annemiek ter Maat
Tom Kroes
Tom Kroes
Hennie Kornegoor
Hennie Kornegoor
Bogda Janssen
Bogda Janssen
Laurens van der Goot
Laurens van der Goot
Heleen Kleinheerenbrink
Heleen Kleinheerenbrink
Jasmin te Pas
Jasmin te Pas

Klassieke talen

Merlette van Gelder
Merlette van Gelder
Leanne Klauwer
Leanne Klauwer
Robbert Roodsant
Robbert Roodsant

Kunst

Nikita Nieuwkerk
Nikita Nieuwkerk

theater

Alex Leenders
Alex Leenders

muziek

Isabel Hendrix
Isabel Hendrix

beeldend

Joske van Zomeren
Joske van Zomeren

beeldend

Maaike ter Harmsel
Maaike ter Harmsel

beeldend

Esther Dolman
Esther Dolman

beeldend

Elke Mensinga
Elke Mensinga

beeldend

Demi Lamers
Demi Lamers

beeldend

Mens en wereld

Reggie Castelijns
Reggie Castelijns
Nathalie Reuling
Nathalie Reuling
Ferdi van Gessel
Ferdi van Gessel
Niek Lentelink
Niek Lentelink
Roel Teunissen
Roel Teunissen

Nederlands

Pleun Krabbenborg
Pleun Krabbenborg
Gijs Wasseveld
Gijs Wasseveld
Elise Altena
Elise Altena
Merel Schouten
Merel Schouten
Anita Hooning
Anita Hooning
Geke Postmus
Geke Postmus
Liesbeth Verschoof
Liesbeth Verschoof
Laura Driesen
Laura Driesen
Jan Groot Koerkamp
Jan Groot Koerkamp

Mediatheek

Sabine Daalder
Sabine Daalder
Jeannette ter Weeme
Jeannette ter Weeme

Onderzoeken en onderwerpen (O&O)

Debra van Oojen
Debra van Oojen
Corry Baauw
Corry Baauw
Henry Brinkman
Henry Brinkman
Isabel Hendrix
Isabel Hendrix
Elke Mensinga
Elke Mensinga
Laura Schäffer
Laura Schäffer
Janneke de Rooij
Janneke de Rooij
Tijmen Vreman
Tijmen Vreman

BiNa leerjaar 2

Ruud van Blanken
Ruud van Blanken

werplaatsbegeleider

Edwin Roseboom
Edwin Roseboom

Eligant Buiten / Extra

Leerlingencentrum

Edwin Jansen
Edwin Jansen

leerjaar 1 en 2

Madelon Meerbeek
Madelon Meerbeek

leerjaar 1 en 2

Rutger de Kreij
Rutger de Kreij

leerjaar 1 en 2

Bert Verkerk
Bert Verkerk

leerjaar 3

Maria Luijendijk
Maria Luijendijk

leerjaar 3

Mark Scholten
Mark Scholten

leerjaar 3

Hester te Pas
Hester te Pas

leerjaar 1 en 2

Schoolleiding

Arnold van Gessel
Arnold van Gessel

rector

Marieke van Loo
Marieke van Loo

teamleider leerjaar 1

Sjors van der Heiden
Sjors van der Heiden

teamleider leerjaar 2

Elise Altena
Elise Altena

onderwijscoördinator

Ewout Dokman
Ewout Dokman

teamleider leerjaar 3

Stieneke Lodeweges
Stieneke Lodeweges

teamleider leerjaar 3

Expertiseteam

Edith Nijenhuis
Edith Nijenhuis

zorgcoördinator

Lieke Overvelde
Lieke Overvelde

onderwijsbegeleider

Gerdien Keita
Gerdien Keita

dyslexiecoach

Sandra Mors
Sandra Mors

decaan

Marijn Sieben
Marijn Sieben

Eligant Buiten / Extra

Beitske Bijleveld
Beitske Bijleveld

kwaliteitsadviseur

geschiedenis – aardrijkskunde – economie

Sandra Janssen
Sandra Janssen

geschiedenis

Jasper Plieger
Jasper Plieger

geschiedenis

Nick Wenneker
Nick Wenneker

aardrijkskunde

Mike Golberdinge
Mike Golberdinge

aardrijkskunde

Jessica Burkhard
Jessica Burkhard

economie

Hjerre Bors
Hjerre Bors

geschiedenis

Tom Reitsma
Tom Reitsma

economie

biologie – natuurkunde – scheikunde

Sabine Schroeder
Sabine Schroeder

biologie

Ruben Jansen
Ruben Jansen

biologie

Gerard Hillebrink
Gerard Hillebrink

natuurkunde

Karen Vermeulen
Karen Vermeulen

natuurkunde

Gerard Apte
Gerard Apte

natuurkunde

Britt Le Fèvre
Britt Le Fèvre

scheikunde

Marijke Horn
Marijke Horn

scheikunde